Admakeazds***

28

$

in

|

Xdadwdp***

52

$

in

|

Wszystkie gry

(58)

  Butterfly Staxx
  Si
  Demo
  5057$
  Dead or Alive 2
  No
  Demo
  5000$
  Dracula
  Si
  Demo
  5622$
  Cats
  No
  Demo
  5105$
  Crystal Sun
  No
  Demo
  5419$
  Divine Fortune
  Si
  Demo
  5366$
  Eye of Ra
  No
  Demo
  5830$
  Guns N’ Roses
  Si
  Demo
  5345$
  Hallowin
  No
  Demo
  5850$
  Jack and the Beanstalk
  Si
  Demo
  5571$
  Narcos
  Si
  Demo
  5617$
  Forest Treasure
  Si
  Demo
  5552$

  Warunki ogólne

  Zasady i warunki

  Właściwości

  Slottica.com oferuje usługi eGaming i jest oficjalnie licencjonowana przez CIL master gaming license nr.5536/JAZ. Właścicielem i operatorem niniejszej witryny jest firma Atlantic Management B.V. (numer firmy: 139089) zarejestrowana i działająca na terenie Curacao, z adresem Emancipatie Boulevard Dominico F. "Don" Martina 29, Curacao. Europejskim przedstawicielem Atlantic Management B.V. jest A.T. Atlantic LTD (HE 412985) zarejestrowana pod adresem Katalanou, 1, Flat/Office 101, Aglantzia, 2121, Nikozja, Cypr, działająca na podstawie Umowy o świadczenie usług z dnia 5 kwietnia 2022 r.

  1. Wprowadzenie

  Gracz, który odwiedza i korzysta z jakiejkolwiek części serwisu Slottica (zwanego dalej "Serwisem") oraz zakłada konto na Serwisie, akceptuje: Regulamin, politykę prywatności oraz zasady wszystkich gier. Jak również z wszelkimi warunkami dotyczącymi reklam, bonusów i ofert specjalnych, które można znaleźć na Stronie.

  Wszystkie zasady i warunki wymienione powyżej będą określane poniżej jako "Warunki". Prosimy o dokładne zapoznanie się z Warunkami przed ich zaakceptowaniem. Jeśli nie zgadzasz się z Warunkami i nie chcesz ich przestrzegać, nie zakładaj konta lub zaprzestań korzystania z Witryny. Jeśli użytkownik zdecyduje się na dalsze korzystanie z naszej Witryny, oznacza to, że automatycznie akceptuje wszystkie Warunki. Warunki wchodzą w życie z dniem 1 stycznia 2018 r.

  Warunki ogólne

  1. Strony

  Slottica.com świadczy usługi w zakresie e-gamingu.

  1. Zmiana warunków

  3.1. Z różnych powodów, w tym prawnych (zgodnie z nowymi przepisami prawa lub regulacjami), handlowych oraz związanych z poprawą obsługi klienta, Firma zastrzega sobie prawo do edycji, modyfikacji i aktualizacji Regulaminu w dowolnym czasie bez wcześniejszego powiadomienia klientów. Wszystkie nowe Warunki oraz data ich wejścia w życie są dostępne na Stronie. Powiadomienie o wszelkich zmianach, uzupełnieniach i poprawkach odbywa się poprzez zamieszczenie zaktualizowanych Warunków na Stronie. Gracz zobowiązuje się do zapoznania się z aktualnym Regulaminem i regularnego śledzenia jego aktualizacji.

  3.2. Jeśli użytkownik nie zgadza się z wprowadzonymi zmianami, może zaprzestać korzystania z naszej Witryny i zamknąć swoje konto. Korzystanie przez Użytkownika z Witryny po wejściu w życie zmian będzie automatycznie uznawane za akceptację odnowionych Warunków, niezależnie od tego, czy Użytkownik został poinformowany o wszelkich aktualizacjach lub czy zapoznał się z odnowionymi Warunkami.

  1. Prawodawstwo i jurysdykcja

  4.1. W niektórych krajach gry hazardowe online są prawnie zabronione. Użytkownik rozumie i zgadza się, że Spółka nie może udzielać porad prawnych ani gwarantować legalności korzystania z Witryny przez użytkownika. Użytkownik korzysta z naszych usług samodzielnie i bierze na siebie pełną odpowiedzialność za legalizację gier hazardowych online w swoim kraju. 

  4.2. Spółka nie świadczy usług, które w jakikolwiek sposób są sprzeczne z obowiązującymi przepisami dotyczącymi hazardu w kraju użytkownika. Korzystając z usług naszej Witryny, użytkownik przyjmuje do wiadomości, gwarantuje i akceptuje legalizację w swoim kraju. Spółka nie ponosi odpowiedzialności za nieuprawnione lub nielegalne korzystanie z usług na naszej Stronie.

  4.3. Spółka nie zezwala na zakładanie kont i dokonywanie wpłat graczom, którzy są obywatelami, mieszkańcami lub przebywają w następujących krajach: Stany Zjednoczone, Francja, Holandia, Wielka Brytania i Włochy. Lista ta może być aktualizowana przez Spółkę bez uprzedzenia w dowolnym czasie. Użytkownik zobowiązuje się nie zakładać konta w żadnej z powyższych jurysdykcji. W takim przypadku będziemy zmuszeni zablokować Twoje konto. Spółka podejmuje decyzje o wypłatach z zablokowanych kont zgodnie z postanowieniami jednostronnymi.

  4.4. Spółka nie ponosi odpowiedzialności za zapłatę podatków i opłat związanych z wygranymi uzyskanymi w wyniku korzystania z naszej Strony. W przypadku, gdy dochody z gry są opodatkowane zgodnie z prawem danego kraju, gracz jest odpowiedzialny za zgłoszenie wygranej i/lub straty władzom.

  4.5. Niniejsze Warunki są zgodne z prawem Curaçao, a Użytkownik bezwarunkowo poddaje się wyłącznemu (jedynemu) prawu sądów jurysdykcji Curaçao do rozstrzygania wszelkich sporów (w tym roszczeń i roszczeń wzajemnych), które mogą powstać w związku z utworzeniem, ważnością, skutkiem, interpretacją lub działaniem, lub stosunkiem prawnym ustanowionym przez Warunki lub w inny sposób wynikającym z Warunków.

  Ograniczenia dotyczące dostawców gier

  4.6. Lista bezwzględnych ograniczeń dla gier Netent: Stany Zjednoczone Ameryki, Wielka Brytania, Hiszpania, Francja i Włochy.

  4.7. Terytoria umieszczone na czarnej liście

  Zawartość gier NetEnt nie może być oferowana na następujących terytoriach: Kanada, Afganistan, Albania, Algieria, Angola, Australia, Bahamy, Botswana, Kambodża, Ekwador, Etiopia, Ghana, Gujana, Hongkong, Iran, Irak, Izrael, Kuwejt, Laos, Myanmar, Namibia, Nikaragua, Korea Północna, Pakistan, Panama, Papua Nowa Gwinea, Filipiny, Singapur, Sri Lanka, Sudan, Syria, Tajwan, Trynidad i Tobago, Tunezja, Uganda, Jemen, Zimbabwe.

  4.8. Terytoria regulowane (możesz oferować gry tylko wtedy, gdy otrzymasz licencję od lokalnego organu regulacyjnego, która została sprawdzona i zatwierdzona przez NetEnt): Belgia, Bułgaria, Czechy, Dania, Estonia, Francja, Włochy, Łotwa, Litwa, Meksyk, Portugalia, Rumunia, Serbia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone Ameryki.

  4.9. Terytoria gier pod marką

  Jumanji, emojiplanet, Guns & Roses, Jimi Hendrix, Motörhead i Conan nie mogą być oferowane na następujących terytoriach: Afganistan, Albania, Algieria, Angola, Australia, Bahamy, Botswana, Kambodża, Chiny, Ekwador, Etiopia, Ghana, Gujana, Hongkong, Iran, Irak, Izrael, Kuwejt, Laos, Myanmar, Namibia, Nikaragua, Korea Północna, Pakistan, Panama, Papua Nowa Gwinea, Filipiny, Singapur, Sri Lanka, Sudan, Syria, Tajwan, Trynidad i Tobago, Tunezja, Uganda, Jemen, Zimbabwe. Belgia, Bułgaria, Czechy, Dania, Estonia, Francja, Włochy, Łotwa, Litwa, Meksyk, Portugalia, Rumunia, Serbia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone Ameryki.

  4.9.1. Oprócz jurysdykcji wymienionych w punkcie 4.9, wideo-slotu Planeta Małp nie można oferować na następujących terytoriach: Azerbejdżan, Chiny, Indie, Malezja, Katar, Rosja, Tajlandia, Turcja, Ukraina.

  4.9.2. Poza jurysdykcjami wskazanymi w sekcji 4.9, slot wideo Narcos nie będzie oferowany na następujących terytoriach: Chiny, Indonezja, Korea Południowa.

  4.10. Wideo-Slot Vikings nie będzie oferowany w następujących dodatkowych jurysdykcjach: Afganistan, Albania, Algieria, Angola, Australia, Azerbejdżan, Kambodża, Kanada, Chiny, Ekwador, Francja, Gujana, Hong Kong, Indie, Indonezja, Iran, Irak, Izrael, Kuwejt, Laos, Malezja, Myanmar, Namibia, Korea Północna, Pakistan, Papua Nowa Gwinea, Filipiny, Katar, Rosja, Singapur, Korea Południowa, Sudan, Syria, Tajwan, Tajlandia, Tunezja, Turcja, Ukraina, Stany Zjednoczone Ameryki, Uganda.

  4.11. Uniwersalne potwory (Frankenstein, Narzeczona Frankensteina, Drakula, Mumia, Wilkołak, Stworzenie z Czarnej Laguny i Niewidzialny Człowiek), mogą być odtwarzane tylko na następujących terytoriach: Andora, Armenia, Azerbejdżan, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Brazylia, Gruzja, Islandia, Liechtenstein, Mołdawia, Monako, Czarnogóra, Norwegia, San Marino, Serbia, Szwajcaria, Ukraina, Chorwacja, Macedonia, Turcja, Austria, Bułgaria, Cypr, Czechy, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Peru, Niemcy, Polska, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry.

  1. Warunki utworzenia konta

  5.1. Osoby, które nie ukończyły 18 roku życia, nie mogą zakładać konta w Witrynie ani korzystać z jej usług. Z tego powodu Firma zastrzega sobie prawo do zażądania kopii dokumentów potwierdzających wiek pracownika.

  5.2. Aby utworzyć konto, gracze muszą podać ważny adres e-mail, wybrać walutę konta i wprowadzić bezpieczne hasło.

  5.2.1. Aby uniknąć problemów z wpłatami i wypłatami, gorąco zachęcamy graczy do zakładania kont w lokalnej walucie.

  5.3. Po rejestracji gracze są proszeni o podanie imienia i nazwiska, daty urodzenia, adresu i numeru telefonu. Wszystkie dane osobowe muszą być istotne i dokładne. W przypadku zmiany gracze muszą zaktualizować swój profil, aby uwzględnić aktualne informacje. Niezastosowanie się do tego wymogu może spowodować ograniczenie funkcjonalności konta oraz dostępności oferowanych działań promocyjnych.

  5.4. Jeśli masz pytania dotyczące zakładania konta, napisz bezpośrednio do naszego czatu internetowego lub skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej: [email protected]

  5.5. Na jednym komputerze, adresie IP i telefonie można utworzyć tylko jedno konto na naszej Witrynie. Pozostałe konta utworzone przez tę samą osobę będą traktowane jako "Duplikaty kont", które mogą zostać zablokowane lub zamknięte w dowolnym momencie z powodu naruszenia zasad naszej Firmy. Jeśli użytkownik chce utworzyć "Duplikat Konta" w przypadku utraty dostępu do swojego pierwszego konta, musi poinformować Spółkę o problemie i uzyskać zgodę administracji Spółki na utworzenie nowego konta. W innych przypadkach Firma ma również prawo do zamknięcia zdublowanych Kont:

  5.5.1. Uznaj wszystkie transakcje dokonane z duplikatu konta za nieważne;

  5.5.2. Wszystkie zwroty, wygrane i bonusy, które zostały otrzymane lub zrealizowane przez klienta podczas korzystania z Duplikatu Konta przepadają. Klienci mogą być również zobowiązani do zwrotu wszystkich środków pobranych z Duplikatu Konta;

  5.5.3. Spółka nie zwróci żadnych środków znajdujących się na Koncie Duplikatu ani w formie premii, ani na saldo konta. Zastrzegamy sobie również prawo do jednostronnego decydowania o zwrocie wszelkich środków utraconych z Duplikatu Konta;

  5.5.4. Nie przyjmujemy wniosków o zwrot pieniędzy i początkowych depozytów z duplikatów kont, jeśli zostały one otwarte celowo, aby otrzymywać bonusy i inne oferty promocyjne od naszego kasyna. Ponadto, jeśli w celu dokonania zwrotu zostanie otwarty duplikat konta, początkowe wpłaty z tego konta również nie zostaną zwrócone. Jeśli Spółka stwierdzi, że duplikat konta został utworzony celowo w celu obejścia Warunków i Zasad, początkowe depozyty nie zostaną zwrócone graczowi.

  1. Potwierdzenie tożsamości. Ochrona przed praniem brudnych pieniędzy.

  6.1. Korzystając z wszystkich usług Witryny, użytkownik gwarantuje, potwierdza, przyjmuje na siebie zobowiązanie i zgadza się, że:

  6.1.1. W momencie zakładania konta na naszej Stronie użytkownik ma ukończone 18 lat lub jest pełnoletni w kraju, w którym mieszka, zgodnie z którym jest uprawniony do gry;

  6.1.2. Użytkownik jest jedynym właścicielem środków znajdujących się na jego koncie. Wszystkie informacje podane przez użytkownika naszej Firmie podczas procesu rejestracji i/lub w późniejszym czasie (w tym transakcje środkami pieniężnymi) są faktyczne, poprawne i w pełni odpowiadają nazwisku (nazwiskom) właściciela karty (kart) kredytowej/debetowej lub konta (kont) bankowego, które zostaną użyte do wpłaty lub wypłaty pieniędzy z/na konto użytkownika.

  6.2. Akceptując Warunki, użytkownik daje nam prawo do przeprowadzenia kontroli według własnego uznania, a także prawo do weryfikacji tożsamości i danych kontaktowych użytkownika przez osoby trzecie (w tym organy regulacyjne) ("Weryfikacja").

  6.3 Przeprowadzamy procedurę "Poznaj swojego klienta" w stosunku do wszystkich graczy, którzy dokonują wpłat na naszej stronie. Zastrzegamy sobie prawo do stosowania dodatkowych procedur i środków w celu weryfikacji tożsamości użytkownika zarówno przed, jak i po dokonaniu wpłaty na jego konto. Może to obejmować (ale nie jest ograniczone do) zdjęcie z dowodem tożsamości lub formą identyfikacji. Weryfikacje te mogą być przeprowadzane elektronicznie z wykorzystaniem baz danych stron trzecich, ustnie w trakcie rozmowy telefonicznej i/lub poprzez żądanie dokumentacji.

  Obowiązkiem gracza jest upewnienie się, że wszystkie dokumenty stanowiące część procesu KYC są autentyczne. Dostęp do Twojego Konta Gracza może zostać zablokowany lub zamknięty, jeśli stwierdzimy, że podałeś fałszywe lub wprowadzające w błąd informacje.

  W trakcie sporządzania raportu możemy zażądać kopii jednego lub kilku z następujących dokumentów (lub dodatkowych dokumentów niewymienionych poniżej) zdjęcie paszportowe (ważny paszport); dowód adresu (rachunek za media wydany w ciągu ostatnich 3 miesięcy lub wyciąg bankowy, na którym wyraźnie widnieje nazwisko i adres); dowód własności metod płatności używanych na koncie (zdjęcie widoczne z obu stron lub skan karty (kart) używanych do dokonywania wpłat na stronie, z widocznymi pierwszymi sześcioma i ostatnimi czterema cyframi numeru karty, kod CVV na odwrocie musi być ukryty, wyciąg bankowy z używanej karty (kart) pokazujący ostatnie transakcje dokonane na naszą rzecz).

  W niektórych okolicznościach możemy również poprosić o podanie informacji dotyczących źródła funduszy i źródła majątku. Obejmuje to dostarczenie oświadczenia o źródle majątku oraz wszelkich dokumentów potwierdzających podane źródło majątku, w tym m.in. wyciągów bankowych i odcinków wypłaty. Zastrzegamy sobie prawo do zablokowania Twojego Konta Gracza i wstrzymania dalszych wpłat, jeśli nie dostarczysz nam wymaganych informacji i dokumentacji. Możemy również zawiesić wypłaty w celu spełnienia naszych zobowiązań prawnych i regulacyjnych, w tym naszych zobowiązań w zakresie przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy i zapobiegania oszustwom, jeśli mamy podejrzenia w odniesieniu do Twojego Konta Gracza.

  Możemy korzystać z usług agencji zewnętrznych w celu potwierdzenia wieku, tożsamości, adresu, szczegółów i metod płatności oraz wszelkich innych informacji przekazanych nam przez użytkownika. Proces ten obejmuje sprawdzenie ujawnionych danych w określonych bazach danych (publicznych lub prywatnych). Przystępując do tego procesu, użytkownik wyraża zgodę na wykorzystywanie, rejestrowanie i ujawnianie takich danych osobowych, a dane te mogą być rejestrowane przez nas lub przez nich. Strony trzecie, z których usług korzystamy, są w pełni świadome obowiązków wynikających z ustawy o ochronie danych i zawsze będą działać zgodnie z instrukcjami użytkownika i naszymi.

  6.4 Po dokonaniu weryfikacji możliwość wypłaty środków z konta może zostać ograniczona.

  6.5. Jeśli Użytkownik podał nam fałszywe, niedokładne, wprowadzające w błąd i/lub niepełne informacje, a także jeśli podane informacje nie zgadzają się z informacjami w jego paszporcie, narusza on Warunki Umowy. Daje nam to prawo do natychmiastowego zablokowania konta użytkownika i/lub uniemożliwienia mu korzystania z Witryny, a także do podjęcia innych działań według naszego uznania.

  6.6. Jeśli nie będziemy w stanie potwierdzić pełnoletniości użytkownika, jego konto zostanie zablokowane. Jeśli w czasie gry użytkownik nie ukończył 18 lat/nie jest pełnoletni w danym kraju, to:

  6.6.1. Twoje konto zostanie zablokowane;

  6.6.2. Wszystkie transakcje dokonane przez małoletniego klienta z jego konta zostaną uznane za nieważne, a wszystkie środki finansowe zostaną skonfiskowane;

  6.6.3. Wszystkie zakłady postawione w tym okresie zostaną unieważnione;

  6.6.4. Wszelkie wygrane finansowe uzyskane przez niepełnoletniego klienta na jego koncie przepadają, a klient jest zobowiązany do zwrotu wszystkich środków do naszej firmy.

  Wytyczne i procedury dotyczące przeciwdziałania praniu pieniędzy

  6.7 W związku z ciągłym rozwojem przepisów dotyczących zapobiegania działalności przestępczej, praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu, Witryna ściśle stosuje wytyczne i procedury przeciwdziałania praniu pieniędzy (AML).

  Due Diligence (DD). Klienci naszej firmy są monitorowani i rejestrowani w ramach procesu DD.

  Konta anonimowe

  Konta anonimowe lub imienne są niedozwolone. Wszystkie istniejące konta anonimowe (konta uznane za "nom de plume") lub konta, które nie zostały zweryfikowane, powinny zostać poddane badaniu Due Diligence w celu jak najszybszego ustalenia tożsamości gracza.

  Osoba zajmująca eksponowane stanowisko polityczne (PEP)

  Firma powinna mieć możliwość sprawdzenia, czy osoby zajmujące eksponowane stanowiska polityczne, w tym osoby zajmujące wysokie stanowiska kierownicze (lub te, które zajmowały takie stanowiska w poprzednim roku) oraz osoby mające dostęp do funduszy publicznych lub wpływowe, nie próbują uprawiać hazardu. Osoby zajmujące eksponowane stanowiska polityczne mogą również obejmować członków rodzin takich osób i bliskich współpracowników.

  Szanujemy i respektujemy poufność naszych graczy, ale jesteśmy zobowiązani do monitorowania naszych klientów z należytą starannością. Częścią polityki należytej staranności jest polityka Poznaj swojego klienta (KYC), która opiera się na zasadach partnerstwa. Jeśli my znamy i rozumiemy naszych klientów, oni znają i rozumieją nas. Zgodnie z zasadami należytej staranności nasi klienci mogą zostać poproszeni o dostarczenie kopii paszportu i rachunku za media lub wyciągu bankowego, co jest wymagane przez naszą politykę KYC. W przypadku, gdy klient naruszy zasady KYC, firma zastrzega sobie prawo do odrzucenia wszelkich zarzutów ze strony klienta i/lub odmowy świadczenia dalszych usług bez podawania wyjaśnień klientowi. 

  6.8. Jako operator gier hazardowych musimy przestrzegać ustawy o zapobieganiu praniu brudnych pieniędzy oraz wszelkich związanych z nią przepisów. Podejrzane transakcje zostaną zbadane przez Spółkę i, jeśli będzie to konieczne, Spółka sporządzi raport o podejrzanej transakcji do odpowiednich organów maltańskich lub brytyjskich (lub innych odpowiednich organów) ("Organy") bez powiadamiania lub dalszego odwoływania się do Użytkownika. Ponadto, w przypadku podejrzanych transakcji, Firma może zawiesić, zablokować lub zamknąć konto(a) danego gracza(ów) oraz zatrzymać wszystkie środki na koncie(ach) danego gracza(ów), zgodnie z wymogami prawa i/lub odpowiednich władz.

  Możemy monitorować wszystkie transakcje dokonywane przez graczy na naszej stronie internetowej w celu zapobiegania praniu brudnych pieniędzy i wszelkim innym nielegalnym działaniom.

  Wszystkie wypłaty muszą być dokonywane przy użyciu tej samej metody płatności, którą wybrałeś w momencie wpłaty, chyba że zdecydujemy inaczej lub nie będziemy w stanie tego zrobić. Jeśli dokonasz wpłaty przy użyciu różnych metod płatności, zastrzegamy sobie prawo do podzielenia wypłaty między te metody płatności i przetworzenia każdej części za pomocą odpowiedniej metody płatności według naszego uznania i zgodnie z zasadami i przepisami dotyczącymi przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy.

  Wypłaty będą badane zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Klient w pełni akceptuje fakt, że jesteśmy zobowiązani do zgłaszania wszelkich podejrzanych transakcji odpowiednim jednostkom wywiadu finansowego i w ramach tego ujawnimy informacje dotyczące danych osobowych Klienta oraz przelewów wpłat i wypłat. Jeśli podejrzewamy lub nasza interpretacja przepisów lub wytycznych prowadzi nas do przekonania, że jakakolwiek transakcja, którą zawarłeś, może być związana z praniem pieniędzy lub finansowaniem działalności terrorystycznej, Twoje konto zostanie zamrożone wraz z wszelkimi depozytami, premiami lub wygranymi do czasu uzyskania zgody na ich uwolnienie od agencji lub władz, którym zgłosiliśmy podejrzane transakcje, lub na mocy nakazu sądu właściwej jurysdykcji.

  Wpłata lub próba wpłaty na konto użytkownika środków uzyskanych w wyniku działalności przestępczej, nielegalnej lub oszukańczej jest niezgodna z prawem. Jesteśmy zobowiązani do monitorowania wszelkich nietypowych lub podejrzanych transakcji dokonywanych przez dowolny podmiot oraz do zgłaszania podejrzanych transakcji i działań oszukańczych odpowiednim organom regulacyjnym, a także możemy zgłaszać takie działania policji lub odpowiednim władzom. Należy pamiętać, że brak odpowiedzi na prośbę o informacje może spowodować, że będziemy zmuszeni podjąć niefortunną decyzję o zamknięciu konta.

  Mamy prawo podjąć wszelkie środki i przyjąć wszelkie procedury kontroli transakcji w celu zapobieżenia praniu brudnych pieniędzy. Jeżeli wiemy lub podejrzewamy, że dana transakcja może mieć związek z praniem pieniędzy lub finansowaniem terroryzmu, mamy prawo zamknąć rachunek i ujawnić szczegóły transakcji odpowiednim władzom.

  1. Nazwa użytkownika, hasło i zabezpieczenia

  7.1. Po utworzeniu konta użytkownik nie może udostępniać swojego loginu i hasła osobom trzecim. Jeśli z jakiegoś powodu zapomnisz swoje hasło, możesz je zresetować, klikając przycisk "Zapomniałem hasła".

  7.2. Użytkownik jest odpowiedzialny za wszelkie działania wykonywane na swoim koncie, jak również za bezpieczeństwo swojego hasła oraz za wszelkie straty, jakie może ponieść z winy osób trzecich.

  7.3. Użytkownik musi natychmiast poinformować Spółkę o nieuprawnionym dostępie do swojego konta osobistego oraz o wszelkich naruszeniach bezpieczeństwa. Spółka nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nielegalne szkody spowodowane przez inne osoby mające dostęp do konta użytkownika.

  1. Wpłaty, transakcje pieniężne i wypłaty środków z rachunku

  Depozyty

  8.1. Aby rozpocząć grę w Serwisie, na koncie użytkownika musi znajdować się określona kwota pieniędzy.

  8.1.1. Przy dokonywaniu wpłaty należy pamiętać, że może wystąpić pewne opóźnienie w otrzymaniu środków na konto. Prosimy o uwzględnienie tej informacji przy otrzymywaniu/wypłacaniu premii.

  8.2. Użytkownik przyjmuje do wiadomości i zgadza się przestrzegać postanowień poniższych punktów:

  8.2.1. Wszelkie środki wpłacane na konto nie mogą pochodzić z nielegalnych źródeł;

  8.2.2. Użytkownik zobowiązuje się nie odmawiać wykonania jakiejkolwiek transakcji z konta użytkownika ani nie odmawiać dokonania jakiejkolwiek płatności, która może skutkować zwrotem pieniędzy od osoby trzeciej, w celu uniknięcia odpowiedzialności prawnej.

  8.3. Firma nie przyjmuje środków od osób trzecich: krewnych, przyjaciół, partnerów, mężów/żon. Użytkownik może wpłacać pieniądze na swoje konto wyłącznie z kart/kont i/lub kart płatniczych, które są zarejestrowane na jego nazwisko. Jeśli podczas kontroli bezpieczeństwa którykolwiek z powyższych warunków zostanie naruszony, wszystkie wygrane zostaną skonfiskowane i zwrócone do Spółki.

  8.4. Wnioskując o przelew bankowy w celu zwrotu środków prawowitemu właścicielowi, wszystkie opłaty bankowe/koszty pokrywa odbiorca pieniędzy.

  8.5. Nie przyjmujemy przesłanej do nas gotówki. Do przetwarzania płatności i płatności na rzecz użytkownika możemy angażować organizacje i/lub instytucje finansowe będące stronami trzecimi. Użytkownik zgadza się na współpracę z takimi organizacjami, jeśli ich Regulamin nie jest sprzeczny z niniejszym Regulaminem Spółki.

  8.6 Użytkownik zobowiązuje się nie negować żadnych przeprowadzonych transakcji, nie anulować żadnych transakcji związanych z płatnościami i we wszystkich takich przypadkach oraz zapewnić, że zrekompensuje Spółce środki oraz wszelkie koszty związane z procesem zbierania wpłat.

  W przypadku wykrycia podejrzanych lub oszukańczych depozytów pieniężnych (w tym wszelkich zwrotów lub anulowania płatności) oraz depozytów dokonanych w celu wymiany środków pomiędzy systemami płatniczymi, Spółka ma prawo do zablokowania konta użytkownika, anulowania wszelkich dokonanych płatności i odzyskania wygranych. Mamy prawo do przekazywania odpowiednim władzom i/lub organizacjom (w tym agencjom sprawozdawczości kredytowej) informacji o wszelkich oszustwach płatniczych lub innych działaniach niezgodnych z prawem. W celu zwrotu płatności możemy korzystać z usług agencji sprawozdawczości kredytowej. Spółka nie ponosi odpowiedzialności za nieuprawnione użycie kart kredytowych, niezależnie od tego, czy zgłoszono kradzież kart kredytowych, czy też nie.

  8.8. Użytkownik przyjmuje do wiadomości i zgadza się, że jego konto nie jest rachunkiem bankowym. Wynika z tego, że nie mają zastosowania fundusze ubezpieczeniowe, gwarancje ani inne metody ochrony systemów ubezpieczeniowych. Od środków na rachunku nie będą naliczane odsetki.

  8.9 Użytkownik przyjmuje do wiadomości i zgadza się, że kurs wymiany walut (w tym Bitcoin) może ulec zmianie, a Spółka nie ponosi odpowiedzialności za zmiany kursu wymiany walut.

  8.10. Praca z systemem płatności 1-Click.

  Użytkownik automatycznie zgadza się zapłacić za wszystkie towary lub usługi zamówione na Stronie, a także za wszelkie dodatkowe koszty: cła, podatki itp. Użytkownik jest odpowiedzialny za terminowe dokonywanie takich płatności. Dostawca usług płatniczych może jedynie zapewnić dokonanie płatności i nie jest odpowiedzialny za opłacenie jakichkolwiek usług dodatkowych. Po kliknięciu na przycisk "Płatność" akceptujesz fakt, że płatności nie można anulować. Składając zamówienie na naszej Stronie, użytkownik potwierdza legalność swoich działań i gwarantuje, że nie naruszy prawa żadnego kraju. Jako posiadacz karty, akceptując Warunki, potwierdzasz swoje prawo do korzystania z usług i zasobów naszej Strony oraz potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią i uprawnioną do hazardu zgodnie z jurysdykcją kraju, w którym mieszkasz. Odpowiedzialność za przestrzeganie lokalnego prawa spoczywa na graczu, a dostawca systemu płatności nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne z prawem naruszenie niniejszych Warunków. Jeśli użytkownik chce zrezygnować z takich usług przy następnym zakupie, może to zrobić w swoim profilu na stronie. Spółka nie ponosi odpowiedzialności za niemożność lub odmowę przetworzenia danych karty płatniczej Użytkownika oraz za odmowę udzielenia przez właściwy bank zezwolenia na dokonywanie płatności przy użyciu danej karty płatniczej. Spółka nie ponosi odpowiedzialności za ilość, jakość ani cenę usług zakupionych za pomocą karty płatniczej użytkownika. Płacąc za usługi na Stronie, użytkownik musi przestrzegać zasad obowiązujących w Spółce. Tylko użytkownik, jako właściciel karty płatniczej, jest odpowiedzialny za terminowe uiszczanie opłat i należności.

  W przypadku sytuacji, w których użytkownik nie zgadza się z którymkolwiek z powyższych stwierdzeń, powinien odmówić dokonania płatności w terminie i, w razie potrzeby, skontaktować się z działem pomocy technicznej serwisu.

  Wypłaty

  8.11. Użytkownik może zażądać wypłaty środków z konta na następujących warunkach:

  8.11.1. Wszystkie płatności, które zostały przekazane na Twoje konto, zostały sprawdzone pod kątem działań niezgodnych z prawem i żadna płatność nie została anulowana ani unieważniona;

  8.11.2. Wszystkie czynności weryfikacyjne wymienione w części szóstej zostały wykonane prawidłowo;

  8.12. Przy składaniu wniosku o wypłatę gotówki należy pamiętać, że:

  8.12.1. Informacje w profilu muszą być całkowicie wypełnione i zawierać co najmniej potwierdzony numer telefonu i adres e-mail;

  8.12.2. Środki muszą być wypłacane do tego samego systemu płatności, który został użyty do dodania środków do konta. W sytuacji, gdy wypłata do tego samego systemu płatności nie jest z jakiegokolwiek powodu możliwa, zaproponujemy inne dostępne rozwiązania;

  8.12.3. Przed utworzeniem zlecenia wypłaty musisz mieć przynajmniej jedną udaną wpłatę w ciągu ostatnich 30 dni. Jeśli nie dokonałeś wpłaty w tym okresie lub rozpocząłeś grę z bonusem powitalnym bez depozytu, będziesz musiał wpłacić środki na swoje konto i spełnić warunki obrotu środkami z depozytu, zanim będziesz mógł złożyć wniosek o wypłatę. Minimalna kwota wymagana do wniesienia zakładów musi być równa lub większa niż 3x kwota depozytu. Prosimy pamiętać, że do obrotu zdeponowanymi środkami nie wliczamy bezpiecznych zakładów w grach stołowych, zakładów w slotach Live, Aviator by Spribe i innych podobnych grach, a także zakładów na wydarzenia sportowe o kursie niższym niż 1.2.

  8.12.4. Podczas tworzenia wniosku o wypłatę na koncie nie mogą znajdować się żadne niezakończone gry bonusowe (darmowe spiny), otrzymane w całości lub w części z wykorzystaniem darmowych zakładów i zakładów bez ryzyka, w przypadku których nie otrzymano jeszcze wyników zdarzeń. Aby wypłacić środki, zakończyć grę lub anulować aktywowane spiny bonusowe, darmowe zakłady i zakłady bez ryzyka;

  8.12.5. Maksymalna kwota wypłaty w miesiącu wynosi 40 000 USD, z wyjątkiem pewnych przypadków zatwierdzonych przez administrację.

  Wypłata środków odbywa się zgodnie z limitami płatności, z uwzględnieniem statusu gracza w serwisie.

  • Dzienny limit wypłat wynosi 2'000 USD (EUR).
  • Tygodniowy limit wypłat wynosi: 10 000 USD (EUR)
  • Miesięczny limit wypłat wynosi: 40 000 USD (EUR)

  8.12.6. W danym momencie klient nie może mieć więcej niż jedno aktywne żądanie wypłaty. Wszystkie wnioski o wycofanie są rozpatrywane według kolejności zgłoszeń.

  8.12.7. Duże płatności w serwisach Skrill i Neteller są omówione osobno.

  8.13. Jesteśmy uprawnieni do pobrania opłaty w wysokości naszych opłat (20% dostępnego salda) za wycofanie środków, które nie są zaangażowane w grę. Wypłaty takie nie są gwarantowane i pozostają w gestii Spółki. Minimalna kwota wymagana do wniesienia zakładów musi być równa lub większa niż 3x kwota depozytu.

  8.14. Jeśli wypłacasz więcej niż 1 000 USD/EUR, firma przeprowadza dodatkową weryfikację Twoich transakcji hazardowych przez okres, który zwykle nie przekracza 72 godzin.

  8.15. Mogą istnieć ograniczenia dotyczące kwot wypłat z bonusów bez depozytu.

  8.16. Wycofanie może zostać zweryfikowane w ciągu 36 godzin.

  8.17. Jeśli Twoje wygrane pochodzą z wpłat dokonanych przelewem bankowym, rozpatrzymy Twoje żądanie wypłaty po rozliczeniu tych wpłat. W większości przypadków trwa to do pięciu dni roboczych.

  8.18. Tworząc zlecenie wypłaty w Bitcoin, klienci mogą używać wyłącznie adresów BTC, które należą do nich, a ich obowiązkiem jest sprawdzenie, czy wprowadzony adres BTC jest prawidłowy. Spółka nie ponosi odpowiedzialności za błędy literowe popełnione w adresie BTC ani za wypłaty na adresy BTC osób trzecich.

  8.19. Wszelkie informacje dotyczące wypłaty środków, prezentów lub nagród - zarówno wirtualnych, jak i fizycznych - lub innych kwestii finansowych lub prawnych, przekazywane przez agentów wsparcia lub menedżerów osobistych, należy traktować jako informacje ogólne, a nie jako ostateczną decyzję. Ostateczna decyzja należy do działu płatności.

  1. Zasady gry i obstawiania na stronie

  9.1. Użytkownik w pełni rozumie ogólne metody, zasady i procedury dotyczące usług i gier online. Pracownik zapewnia, że nie będzie podejmował żadnych działań, które mogą zaszkodzić reputacji Spółki.

  9.2. Użytkownik jest odpowiedzialny za poprawność informacji dotyczących wszelkich transakcji dokonanych przed potwierdzeniem zakładu w procesie gry.

  9.3. Jesteś w pełni świadomy możliwości utraty swoich pieniędzy w procesie gry i ponosisz odpowiedzialność za wszelkie straty związane z korzystaniem z naszej strony. Użytkownik potwierdza, że korzysta z naszego serwisu z własnego wyboru i na własne ryzyko. Nie masz prawa domagać się od nas niczego związanego z Twoimi stratami.

  9.4 Jeśli użytkownik naruszy warunki naszego klubu gier, mamy prawo częściowo lub całkowicie (według naszego uznania) odmówić przeprowadzenia żądanej transakcji. Wszystkie transakcje nie są uznawane za zaakceptowane do momentu otrzymania od nas potwierdzenia. Jeśli nie otrzymałeś potwierdzenia, że transakcja została zaakceptowana, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

  9.5. Podczas gry w Kasynie, gracz może posiadać tylko jedną aktywną kartę na swoim koncie. Jeśli aktywność hazardowa zostanie wykryta na więcej niż jednej karcie w tym samym czasie, wszystkie wygrane otrzymane przez gracza w tym okresie zostaną anulowane, a konto może zostać zablokowane.

  9.6. Oficjalny czas na stronie to UTC + 3:00. Wszystkie akcje promocyjne i promocje działają zgodnie z podanym czasem.

  1. Premia pieniężna

  Po założeniu konta w Slottica możesz zostać nagrodzony bonusem pieniężnym - zachętą za różne osiągnięcia. Kwota otrzymana po obstawieniu darmowego bonusu za rejestrację może podlegać dodatkowym limitom.

  10.1. Premie pieniężne: opis

  Proces dodawania i wykorzystywania środków bonusowych podlega następującym zasadom:

  • Aby otrzymać premię, należy ją najpierw aktywować. Zalecamy, aby przed aktywacją bonusu dokładnie zapoznać się z jego warunkami.
  • Kwota bonusu jest dodawana do salda konta. Zakład jest obstawiany poprzez wypłatę środków z salda, na które składają się środki główne i bonusowe. Podczas korzystania z aktywowanego bonusu prawdziwe pieniądze z konta gracza są wykorzystywane w pierwszej kolejności i dopiero po pieniądzach bonusowych, chyba że zaznaczono inaczej.
  • Wszystkie wygrane są przenoszone na saldo i nie można ich wypłacić, dopóki nie postawi się wymaganej kwoty (zakład).
  • Gdy zakład bonusowy zostanie w pełni zrealizowany, część bonusowa zostanie przeniesiona na saldo główne i otworzy się możliwość wypłaty dowolnej kwoty w ramach dostępnych środków.
  • Nie wszystkie zakłady są zaliczane do zakładów bonusowych. Istnieje kilka wyjątków (gier), które nie są liczone lub są liczone z niższym wkładem.
  • W tym samym czasie na Twoim koncie może być aktywny tylko jeden bonus.
  • Warunki obrotu bonusem zostają anulowane, gdy klient osiągnie saldo w wysokości RUB: 5,00 / EUR: 0,2 / USD: 0,2 / TRY: 1,00 / PLN: 0,6 / ARS: 5,99 / MXN: 1,99 / PEN: 0.4 / CLP: 60 / ZAR: 1,99 / NOK: 0,99 / BRL: 0,6 / CAD: 0,2 / AUD: 0,2 / CHF: 0,1 / CZK: 1,99 / NZD: 0,1 / INR: 7,99 / SEK: 0,99 / JPY: 25 / UAH: 2,00 / AZN: 0,4 / UZS: 2 500 / BTC: 0,0000038 / KZT: 100.
  • Premia jest rodzajem nagrody i nie może być zastąpiona żadnym innym rodzajem rekompensaty.

  10.1.1. Należy pamiętać, że potwierdzony numer telefonu jest obowiązkowy w celu potwierdzenia tożsamości i stanowi gwarancję otrzymania bonusów; jeśli te warunki nie zostaną spełnione, klient może zostać zawieszony w polityce bonusowej strony.

  10.1.2. Slottica zastrzega sobie prawo do zmiany warunków polityki premiowej w dowolnym momencie. Klient jest odpowiedzialny za bieżące śledzenie najbardziej aktualnych informacji na ten temat.

  10.1.3. Zarząd kasyna może ustalić ograniczenia dotyczące maksymalnej kwoty pieniędzy, które można otrzymać z aktywnego bonusu.

  10.2. Bonus pieniężny: zakłady

  Proces obstawiania bonusu oznacza postawienie zakładu na określoną kwotę, wcześniej opisaną w warunkach bonusu. Upewnij się, że zapoznałeś się z tymi warunkami lub, w razie potrzeby, skonsultuj się z działem pomocy technicznej. Nie wszystkie zakłady są brane pod uwagę. Zakłady w grach stołowych (ruletka, Sic Bo, bakarat, kasyno na żywo i inne) oraz w różnych odmianach pokera wideo nie są brane pod uwagę.

  Maksymalna kwota zakładu, jaką można postawić, aby otrzymać bonus, wynosi: 150 RUB / 2 EUR / 2 USD / 9 PLN / 2 CAD / 3 AUD / 20 SEK / 10 TRY / 9 BRL / 30 000 UZS / 60 UAH / 8 PEN / 60 CZK / 4 AZN / 1 000 CLP / 50 MXN / 2 CHF / 200 INR / 250 JPY / 100 ARS / 3 NZD / 20 NOK / 40 ZAR / 0.0000038 BTC / 1 000 KZT.

  W razie wątpliwości należy skontaktować się z działem pomocy technicznej.

  Bonusy w zakładach sportowych są obstawiane po kursach powyżej 1,55. Jeśli kursy są niższe niż 1.55, zakłady te nie wliczają się do zakładu bonusowego.

  Postępy w obstawianiu bonusów w zakładach sportowych i esportowych zostaną przyspieszone trzykrotnie (x3), pod warunkiem, że kurs wynosi co najmniej 1,55.

  10.2.1. Gra z aktywnymi bonusami nie jest dozwolona, jeśli:

  1) W danej grze można trafić jackpota;
  2) W danej grze można kupić bonusy lub darmowe spiny;
  3) Gra posiada systemy kumulacji mnożników lub skalę kumulacji bonusów;
  4) Gra daje możliwość zakręcenia pojedynczym osobnym kołowrotkiem slotu lub zatrzymania obrotu pojedynczego osobnego kołowrotka.

  10.3. Współzależność premii i ich priorytet

  Proces aktywacji bonusów w profilu gracza oraz ich dalsze obstawianie odbywa się zgodnie z następującymi zasadami.

  Premia ma kilka stanów:

  • W profilu - premia jest dostępna do aktywacji w profilu użytkownika.
  • Aktywowany - bonus jest aktywny i oczekuje na wpłatę lub jest aktywowany automatycznie (w przypadku bonusów bez depozytu).
  • Oczekiwanie na postawienie - bonus czeka na gracza, który chce postawić bonus.
  • Bonus został obrócony - wszystkie warunki obrotu zostały spełnione.
  • Bonus został anulowany - z jakiegoś powodu bonus został anulowany przez graczy lub serwis obsługi klienta.

  Jednocześnie w swoim profilu możesz mieć dostępne różne rodzaje bonusów, ale tylko jeden bonus może być aktywowany.

  Aktywacja kolejnej premii jest możliwa tylko wtedy, gdy poprzednia premia ma status "Załatwiona" lub "Anulowana". W przypadku, gdy Twój bonus ma status "Oczekiwanie na zakład", system nie pozwoli Ci aktywować kolejnego bonusu.

  10.4 Stałe nadużywanie premii

  10.4.1. Bonus jest traktowany jako rodzaj prezentu i zachęty dla graczy i nie oznacza żadnych zysków komercyjnych ani zysków wynikających z bezpiecznego obrotu bonusem.

  10.4.2. W ramach ochrony przed wszelkiego rodzaju oszustwami, Slottica zastrzega sobie prawo do monitorowania płatności i aktywności graczy w dowolnym momencie. W przypadku stwierdzenia uporczywego nadużywania bonusów, Slottica ma prawo do podjęcia działań obejmujących zablokowanie możliwości otrzymywania bonusów w przyszłości lub uzyskanie odszkodowania za poniesione straty.

  10.4.3. Poniżej podajemy kilka najczęstszych przykładów gier hazardowych, które mogą prowadzić do przepadku wygranych. Pełna lista naruszeń nie ogranicza się do poniższych przykładów.

  10.4.3.1. Gracz obstawia wysokie zakłady, aby szybko uzyskać pieniądze na swoim saldzie, a następnie radykalnie zmniejsza zakłady (2 lub więcej razy), aby obstawić bonus przy mniejszym ryzyku i zwiększonym saldzie.

  10.4.3.2. Gracz obstawia wiele zakładów z najniższą oczekiwaną wypłatą, aby uzyskać więcej zakładów i jak najszybciej wykorzystać bonus. Na przykład, obstawianie wszystkich numerów w ruletce lub czarnych/czerwonych i innych identycznych zakładów.

  10.4.3.3. Postawienie więcej niż 150 RUB / 2 EUR / 2 USD / 9 PLN / 2 CAD / 3 AUD / 20 SEK / 10 TRY / 9 BRL / 30 000 UZS / 60 UAH / 8 PEN / 60 CZK / 4 AZN / 1 000 CLP / 50 MXN / 2 CHF / 200 INR / 250 JPY / 100 ARS / 3 NZD / 20 NOK / 40 ZAR / 0.0000038 BTC / 1 000 KZT w tym samym czasie, mając aktywny bonus.

  10.4.3.4. Gracz obstawia zakłady na kwotę przekraczającą 20% kwoty aktywnego bonusu.

  10.4.3.5. Gracz odkłada rundy gry, w tym rundy darmowych obrotów lub gier bonusowych, lub generuje postępy w grze, aby później odebrać wygrane.

  10.4.3.6. Jednoczesna gra na kilku planszach.

  10.4.3.7. Gracz stawia zakład na wydarzenia sportowe z aktywnym bonusem, a następnie realizuje zakład.

  1. Termin płatności i anulowanie rachunków

  11.1. Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność za wszelkie działania i transakcje na swoim koncie do momentu otrzymania potwierdzenia anulowania (od momentu wysłania do nas listu do momentu otrzymania od nas listu anulującego również ponosi odpowiedzialność).

  11.2. Firma ma prawo do pobierania opłat lub kwot debetu przed usunięciem konta użytkownika. Jeśli konto płatnicze zostało anulowane, zablokowane lub unieważnione, pieniądze, które znajdowały się na saldzie w momencie zamknięcia konta, nie zostaną zwrócone, a bonusy nie zostaną aktywowane ani zamienione na pieniądze. Dostęp do konta użytkownika również nie będzie możliwy.

  11.3 Zgodnie z powyższymi Warunkami anulowania konta żadna ze stron nie ma już żadnych wzajemnych zobowiązań.

  11.4. W następujących okolicznościach konto użytkownika może zostać zablokowane i/lub usunięte przez Spółkę bez uprzedzenia:

  11.4.1. Jeżeli z pewnych powodów postanowiliśmy nie świadczyć usług na rzecz użytkownika w ogóle lub w szczególności;

  11.4.2. Jeśli znajdziemy powiązanie między Twoim kontem a kontem, które zostało wcześniej usunięte;

  11.4.3. Jeśli znajdziemy powiązanie między Twoim kontem a innym istniejącym zablokowanym kontem, możemy je zamknąć i zablokować dane uwierzytelniające na określonych kontach. Wszystkie środki pozostające na koncie (z wyjątkiem czasu, który został przewidziany w Warunkach) zostaną zwrócone użytkownikowi, jeśli będzie to wymagane, w określonym czasie i po potrąceniu kwoty, którą jest on winien Spółce;

  11.4.4. Podejmowałeś próby włamania się do systemu lub jesteś zaangażowany w spisek;

  11.4.5. Użytkownik próbuje wpływać na oprogramowanie lub manipulować nim;

  11.4.6. Użytkownik wykorzystuje swoje konto do celów nieuczciwych, na przykład próbuje uzyskać dostęp do Witryny z jurysdykcji, w której hazard jest zabroniony;

  11.4.7. Użytkownik publikuje na Stronie informacje o nadużyciach.

  11.5 Jeżeli przez okres 180 dni na koncie nie pojawią się żadne oznaki aktywności związanej z logowaniem, konto takie zostanie uznane za nieaktywne, a Firma zastrzega sobie prawo do rozpoczęcia naliczania miesięcznej opłaty za usługę w wysokości 5 EUR. Po upływie tego okresu Firma poinformuje gracza o zmianie statusu konta oraz o wysokości miesięcznej opłaty za usługę, która ma zostać naliczona. Jeśli konto pozostanie nieaktywne przez następne 30 dni, zostanie naliczona miesięczna opłata za usługę w wysokości 5 EUR. Jeśli dostępne saldo na koncie jest niższe niż kwota miesięcznej opłaty za usługę, kwota pozostałego salda przepada w całości.

  11.6. Jeśli konto gracza pozostaje nieaktywne przez okres dłuższy niż 180 dni, a kwota dostępnego salda wynosi zero (0 EUR), opłata za usługę nie jest już pobierana, a konto może zostać zablokowane.

  11.7 Ponadto, jeśli konto pozostaje nieaktywne przez okres 30 miesięcy i utrzymuje dodatnie saldo, środki te zostaną, jeśli to możliwe, zwrócone graczowi. Jeśli to ostatnie nie jest możliwe, pozostała kwota zostanie przekazana organowi ds. gier hazardowych.

  1. Zasady zwrotu kosztów

  Nasze gry i oferty zakładów służą wyłącznie celom rozrywkowym. Każdy zakład postawiony w grze lub zakładzie nie podlega zwrotowi, ponieważ produkt jest wirtualny i zużywa się go natychmiast. Jeśli grasz w grę lub stawiasz zakłady za prawdziwe pieniądze, środki zostaną natychmiast pobrane z Twojego konta i nie będą mogły zostać zwrócone. W każdym przypadku, gdy składany jest wniosek o zwrot pieniędzy za konto otwarte przez osobę niepełnoletnią, opłaty za obsługę zwrotu mogą zostać odliczone od kwoty podlegającej zwrotowi.

  1. Konspiracja, oszustwo, nadużycia finansowe i działalność przestępcza

  13.1. Następujące działania są niedopuszczalne i naruszają Regulamin:

  13.1.1. Ujawnianie danych osobowych stronom trzecim;

  13.1.2. Działania oszukańcze, w tym używanie złośliwych programów, błędy w oprogramowaniu, używanie "botów" - automatycznych graczy;

  13.1.3. Popełnianie oszustw w interesie użytkownika. Obejmuje to wykorzystanie skradzionych, sklonowanych lub w inny sposób bezprawnie uzyskanych informacji o karcie kredytowej lub debetowej podczas uzupełniania konta użytkownika;

  13.1.4. Udział w praniu brudnych pieniędzy i wszelkich innych działaniach prowadzących do konsekwencji karnych;

  13.1.5. Próba konspiracji lub zamiar bezpośredniego lub pośredniego uczestnictwa w konspiracji z innymi graczami podczas gry na Stronie.

  13.2 Zastrzegamy sobie prawo do zablokowania lub zawieszenia wszystkich wygranych i bonusów otrzymanych na Stronie, jeśli uznamy, że użytkownik próbuje je wykorzystać.

  13.3. Firma podejmie niezbędne kroki w celu zidentyfikowania i zawieszenia wszystkich konspiratorów. Jeśli Ty lub jakikolwiek inny gracz w zmowie z Tobą poniósł straty lub szkody w wyniku oszustwa lub nielegalnych transakcji, nie ponosimy za to odpowiedzialności i w takiej sytuacji podejmiemy działania według własnego uznania.

  13.4. Jeśli zidentyfikowałeś osobę, która jest w zmowie lub współdziała w oszustwie, musisz jak najszybciej poinformować nas o tym pocztą elektroniczną.

  13.5. W przypadku podejrzenia oszustwa lub nieuczciwej działalności możemy w dowolnym momencie, bez uprzedzenia, zablokować dostęp użytkownika do usług dostępnych na Stronie i zamrozić jego konto. W takich okolicznościach zwalnia nas to z obowiązku zwrotu lub jakiejkolwiek innej rekompensaty środków znajdujących się na saldzie użytkownika. Zastrzegamy sobie również prawo do powiadomienia odpowiednich władz o oszustwie, a użytkownik będzie zobowiązany do współpracy ze Spółką w trakcie dochodzenia.

  13.6 Zabrania się korzystania z oszukańczego oprogramowania, nielegalnych działań lub jakichkolwiek zakazanych transakcji zgodnie z prawem obowiązującym w kraju użytkownika. Administracja Witryny ma prawo w każdej chwili zablokować lub zawiesić konta osobiste użytkownika i inne konta w systemie, a także zamrozić jego środki. W takim przypadku użytkownik zrzeka się wszelkich roszczeń wobec Spółki.

  13.7 Jeśli firma podejrzewa, że użytkownik używa niedozwolonego oprogramowania, może przeprowadzić dalsze dochodzenie w ciągu 75 dni. Należy pamiętać, że w tym okresie konto użytkownika zostanie zamrożone.

  13.8. W przypadku wykrycia oznak korzystania z niedozwolonego oprogramowania konto użytkownika może zostać zablokowane bez możliwości zwrotu kosztów.

  1. Inne zabronione działania w Witrynie

  14.1 Surowo zabrania się używania obraźliwych lub agresywnych zwrotów lub obrazów. Niedozwolone jest również używanie nieprzyzwoitości, kierowanie gróźb lub podejmowanie agresywnych działań wobec graczy i pracowników serwisu.

  14.2. Użytkownik nie ma prawa przekazywać Witrynie informacji w takiej ilości, która mogłaby doprowadzić do awarii Witryny, jak również wykonywać jakichkolwiek innych czynności, które mogłyby wpłynąć na funkcjonowanie zasobu. Używanie złośliwego oprogramowania i wirusów jest zabronione. Surowo zabrania się wysyłania wiadomości typu spam lub korespondencji masowej. Błędna interpretacja i usuwanie wszelkich informacji zawartych w Witrynie są zabronione.

  14.3 Użytkownik jest przeznaczony do korzystania z Witryny wyłącznie w celach rozrywkowych. Zabrania się kopiowania Witryny lub jakichkolwiek informacji z niej pochodzących w jakiejkolwiek formie bez naszej pisemnej zgody.

  14.4 Korzystając z naszej Witryny, użytkownik gwarantuje, że nie będzie podejmował prób naruszenia i/lub uzyskania dostępu do naszego systemu bezpieczeństwa. W przypadku podejrzenia, że użytkownik usiłował lub rzeczywiście usiłuje naruszyć lub uzyskać dostęp do Witryny oraz obejść nasz system zabezpieczeń lub oprogramowanie w jakikolwiek inny sposób, odmówimy mu dostępu do usług Witryny, zablokujemy jego konto i powiadomimy organy ścigania.

  14.5. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, które użytkownik lub osoby trzecie mogą ponieść w wyniku błędów technicznych (spowodowanych nieprawidłowym działaniem programów komputerowych, atakami wirusów lub innych szkodliwych programów) podczas korzystania z Witryny i/lub pobierania jakichkolwiek materiałów na niej zamieszczonych, a także wszelkich linków do Witryny.

  14.6 Zabrania się sprzedaży lub wymiany kont między graczami. Zabronione jest celowe tracenie żetonów w celu wymiany ich z innym graczem. Taką utratę żetonów można uznać za sukces, jeśli użytkownik celowo próbuje je stracić, aby pieniądze trafiły do innego użytkownika.

  1. Zmiany na stronie

  Firma może, według własnego uznania i w dowolnym czasie, wprowadzać zmiany w Witrynie lub dodawać usługi w celu ulepszenia i aktualizacji Witryny.

  1. Błędy systemowe

  W przypadku wystąpienia błędu w grze lub awarii w systemie naszej strony, administracja postara się zmienić sytuację w najbliższym czasie. Instytucja nie ponosi odpowiedzialności za awarię sieci w urządzeniach używanych przez graczy do uzyskania dostępu do zasobów, jak również za wszelkie inne awarie dostawcy Internetu gracza.

  1. Błędy lub inne wady

  17.1. W trakcie korzystania z zasobów Witryny mogą wystąpić problemy z wypłatami lub opłatami spowodowane błędami na Witrynie. Do takich niedociągnięć należą na przykład: nieprawidłowe naliczanie przychodów z gier, nieprawidłowe obliczanie zwrotów, nieprawidłowe ustalanie wartości opłat za gry ze względu na przekazywanie nieprawidłowych informacji.

  17.2. Spółka ma prawo do anulowania lub ograniczenia dowolnej taryfy.

  17.3 Jeśli użytkownik wykorzystał już środki, które zostały naliczone w wyniku błędu, Spółka ma prawo do anulowania wszystkich wygranych i stawek, które otrzymał lub może otrzymać z tych środków. Jeśli środki na takie kursy lub gry zostały już wypłacone, będą one miały status "Wysłane" i dlatego gracz jest zobowiązany do ich zwrotu na pierwsze żądanie administracji instytucji.

  17.4. Ani Spółka, ani jej pracownicy, partnerzy, dostawcy usług nie ponoszą odpowiedzialności za szkody (w tym utratę wygranych), które powstały z winy gracza lub Spółki.

  17.5. Spółka i jej licencjobiorcy, dystrybutorzy, podmioty zależne, stowarzyszone oraz wszyscy pracownicy i dyrektorzy nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody, które mogą być spowodowane przechwyceniem lub niewłaściwym wykorzystaniem informacji przesyłanych przez Internet.

  1. Ograniczenie naszej odpowiedzialności

  18.1. Użytkownik zgadza się podjąć decyzję o korzystaniu lub niekorzystaniu z usług Witryny samodzielnie i na własne ryzyko.

  18.2 Funkcjonalność Witryny jest realizowana zgodnie z Warunkami i postanowieniami opisanymi na tej stronie. Nie udzielamy żadnych dodatkowych gwarancji ani zapewnień dotyczących Witryny lub usług oferowanych w Witrynie i w związku z tym nie ponosimy odpowiedzialności (w zakresie dozwolonym przez prawo) za jakiekolwiek gwarancje dorozumiane.

  18.3 Spółka nie ponosi odpowiedzialności za naruszenia, zerwane umowy, straty i marnotrawstwo, w tym utratę prestiżu, dochodów, danych i inne rodzaje strat, których nie można przewidzieć. Spółka nie ponosi odpowiedzialności za treść zasobów, które można znaleźć na stronie klubu gier.

  1. Naruszenie warunków

  19.1. Jeśli Użytkownik naruszy Warunki, będzie zobowiązany do zrekompensowania nam w całości wszelkich kosztów i wydatków, w tym kosztów egzekucji sądowej, jak również wszelkich innych kosztów.

  19.2. Użytkownik zobowiązuje się do odzyskania odszkodowania, obrony interesów Spółki, jej partnerów niebędących marką oraz ich spółek, jak również ich urzędników, dyrektorów, pracowników przed wszelkimi roszczeniami, żądaniami, odpowiedzialnością, szkodami, stratami, kosztami i wydatkami, w tym opłatami prawnymi i innymi kosztami wynikającymi z poniższego:

  19.2.1. Naruszenie warunków użytkowania;

  19.2.2. Naruszenie prawa lub praw osób trzecich;

  19.2.3. Próby uzyskania dostępu do konta lub usług z wykorzystaniem danych osobowych użytkownika przez osoby trzecie, za zgodą lub bez zgody użytkownika;

  19.2.4. Akceptacja wszelkich wygranych uzyskanych w ten sposób.

  9.3. W przypadku naruszenia Warunków zastrzegamy sobie prawo, ale nie jesteśmy zobowiązani, do podjęcia następujących działań:

  19.3.1. Powiadomić Użytkownika (używając jego danych kontaktowych), że narusza on Warunki i zażądać zaprzestania naruszeń;

  19.3.2. Tymczasowo zawiesić transakcje płatnicze na koncie użytkownika, aby nie mógł on obstawiać lub grać na Stronie;

  19.3.3. Blokowanie konta użytkownika, z powiadomieniem lub bez powiadomienia;

  19.3.4. Wycofać z konta liczbę płatności, premii lub wygranych, które użytkownik otrzymał w wyniku poważnego naruszenia przepisów;

  19.4 Mamy prawo do unieważnienia nazwy użytkownika i hasła, jeśli użytkownik nie przestrzega któregokolwiek z wyżej wymienionych warunków.

  1. Prawa własności intelektualnej (Prawa własności intelektualnej)

  20.1 Wszystkie informacje zawarte w Witrynie podlegają prawom autorskim i innym prawom własności, które należą do Spółki lub są wykorzystywane na podstawie licencji osób trzecich będących ich właścicielami. Wszystkie wydrukowane lub przesłane materiały mogą być pobierane wyłącznie na urządzenie i mogą być drukowane do osobistego, niekomercyjnego użytku.

  20.2 Korzystając z naszej Witryny, użytkownik nie posiada żadnych praw do własności intelektualnej (np. praw autorskich, know-how lub znaków towarowych) będących własnością Spółki lub jakiejkolwiek innej strony trzeciej.

  20.3 Zabrania się powielania i wykorzystywania znaków towarowych, nazw handlowych, materiałów twórczych i innych logo dostępnych w zasobach.

  20.4 Gracze są odpowiedzialni za wszelkie koszty, wydatki i szkody, które zostały spowodowane w wyniku niedozwolonych działań. Gracze są zobowiązani do informowania administracji strony o niedozwolonych działaniach innych graczy oraz do współpracy w dochodzeniu w tej konkretnej sprawie.

  1. Twoje dane osobowe

  21.1 Firma przestrzega wymogów ochrony danych osobowych w sposobie, w jaki wykorzystuje wszelkie dane osobowe zebrane podczas korzystania przez użytkownika z Witryny. Spółka przetwarza wszelkie dane osobowe przekazane przez użytkownika wyłącznie zgodnie z Polityką prywatności.

  21.2 Przekazując nam informacje, użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie przez nas jego danych osobowych w celach przewidzianych przez administrację Witryny w Warunkach korzystania z Witryny lub w celu spełnienia wymogów prawnych lub regulacyjnych.

  21.3 Nie ujawniamy żadnych danych osobowych osobom innym niż pracownicy, którym dostęp do danych osobowych jest niezbędny do świadczenia usług na rzecz użytkownika.

  21.4 Zachowujemy kopie wszystkich listów i korespondencji otrzymanej od Klienta, aby dokładnie rejestrować wszystkie informacje otrzymane od Klienta.

  22) pliki "cookies" na stronie

  W celu zapewnienia wysokiego poziomu funkcjonalności Witryny, Firma wykorzystuje pliki "cookie". Plik "cookie" to niewielki plik tekstowy, który jest pobierany na komputer użytkownika podczas odwiedzania Witryny. Dzięki temu możemy szybko przetworzyć dane, gdy użytkownik ponownie odwiedzi naszą Witrynę. Dalsze informacje na temat usuwania lub kontrolowania plików "cookie" można znaleźć na następującej stronie internetowej: www.aboutcookies.org. Zwracamy uwagę na fakt, że usunięcie naszych plików "cookies" lub podjęcie środków mających na celu zakazanie ich przechowywania na komputerze użytkownika w najbliższej przyszłości może spowodować brak możliwości dostępu do niektórych sekcji lub funkcji Witryny.

  1. Skargi i zawiadomienia

  23.1 W przypadku reklamacji dotyczących funkcjonalności Serwisu, użytkownik powinien jak najszybciej skontaktować się z działem pomocy technicznej i dopiero wtedy złożyć reklamację.

  23.2 W przypadku braku porozumienia, Użytkownik zgadza się, aby zapisy serwera i cała korespondencja zostały przedłożone jako ostateczny dowód w celu rozstrzygnięcia spornej kwestii.

  23.3 Użytkownik zgadza się, że wynik każdej gry jest ustalany przez generator liczb losowych. Jeśli wyniki na naszym serwerze i na komputerze użytkownika są różne, dane na serwerze mają charakter podstawowy i ostateczny. Jeśli stan konta na komputerze użytkownika różni się od stanu konta w naszym serwisie, ostateczne znaczenie mają dane na naszym serwerze. Wszelkie kwoty znajdujące się na koncie mogą zostać utracone z powodu błędu osoby lub problemów technicznych.

  1. Interpretacja

  Oryginalny tekst Warunków jest w języku angielskim i wszelkie interpretacje powinny być oparte na oryginalnym tekście angielskim. Jeżeli Warunki, inne dokumenty lub noty z nimi związane zostały przetłumaczone na jakikolwiek inny język, wiążąca jest wersja angielska.

  1. Przeniesienie praw i obowiązków

  Mamy prawo do przekazania, scedowania, udzielenia sublicencji lub zastawienia Warunków dowolnej osobie (w całości lub w części), nawet jeśli Warunki pozostaną takie same lub będą mniej korzystne dla użytkownika.

  1. Okoliczności nadzwyczajne

  26.1 Jeśli Spółka nie wykona lub opóźni wykonanie któregokolwiek ze swoich zobowiązań określonych w niniejszych Warunkach z przyczyn od niej niezależnych ("Siła wyższa"), np. klęski żywiołowe, wojna, konflikty społeczne, awarie sieci lub usług komunikacji publicznej, spory przemysłowe lub ataki DDOS i podobne ataki internetowe, Spółka nie ponosi odpowiedzialności za nieprzestrzeganie Warunków.

  26.2 W okresie występowania okoliczności siły wyższej dostęp do Witryny może być ograniczony, a wykonanie zobowiązań opóźnione. Administracja firmy prowadzącej gry postara się wykorzystać wszystkie dostępne środki, aby rozwiązać wszystkie problemy tak szybko, jak to możliwe, niezależnie od okoliczności.

  1. Zastrzeżenie

  27.1 Jeżeli z jakiegoś powodu nie możemy zagwarantować wykonania zobowiązań lub jeżeli nie możemy skorzystać z przysługujących nam środków prawnych, nie oznacza to zrzeczenia się przez nas praw lub środków prawnych ani nie zwalnia nas z wykonania tych zobowiązań.

  27.2 Odmowa wykonania któregokolwiek z Warunków jest ważna tylko wtedy, gdy została odnotowana i przesłana w formie pisemnej zgodnie z zasadami opisanymi powyżej.

  27.3 Samowykluczenie dokonane za pośrednictwem wsparcia lub osobistego menedżera jest ważne przez 30 dni od daty zablokowania.

  1. Rozdzielność umowy

  W przypadku, gdy jeden z Warunków stał się nieważny lub niezgodny z prawem, utracił moc prawną (w całości lub w części), "Warunki" zostaną oddzielone od innych warunków, zasad i sformułowań, które zachowują pełną moc prawną, zgodnie z przepisami prawa. Część, która zostanie uznana za nieważną lub niewykonalną, będzie się różnić w zależności od obowiązujących przepisów, tak aby nasze pierwotne cele zostały precyzyjnie sformułowane.

  1. Referencje

  Witryna może zawierać łącza do innych witryn. Spółka nie może ich kontrolować i nie są one wymienione w Warunkach. W związku z tym Firma nie ponosi odpowiedzialności za treść stron zewnętrznych, działania ich właścicieli lub ich brak, a także za treść reklam i sponsorów zewnętrznych na Stronie. Wszystkie hiperłącza do innych zasobów podano wyłącznie w celach informacyjnych. Użytkownik korzysta z nich na własne ryzyko.

  \